Bayilik Başvurusu

Bayimiz Olun!
Bayiliklerimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

Açılacak illere ve ilçelere göre farklılık gösterebilir. Türkiye genelinde günlük ortalama 3-4 bebek merkezimize geldiği zaman aylık ortalama 60.000 TL ile 120.000 TL arası bir kazanç sağlayabilirsiniz.

Kendi işinizin sahibi olacaklar için, merkez şube olarak işleyişe müdahale etmiyoruz. Şube kurulumundaki tüm hizmet ve ürünler sizin olacak.

Anne ve bebek üzerine açılan tüm işletmelerin devamlılığını gözlemliyoruz. Merkezlerimizde 0-6 yaş arası çocuklara hizmet verebiliyoruz, bu nedenle bu yaş aralığındaki bebek ve çocuklara yönelik hizmetler her zaman talep görüyor.

İşe başlamak için toplamda 3 adet sertifika gerekmektedir. Fiziki ve online eğitimlerle hem bebek spa hem de şube işletmesiyle ilgili detaylı bilgileri paylaşıyoruz.

Türkiye genelinde maksimum anahtar teslim süremiz 3 hafta olarak belirlenmiştir. İç Anadolu çevresinde ise 2 hafta içerisinde teslimat yapabiliyoruz.

Sözleşme imzalandığında sözleşme bedelinin %50'sini alıyoruz. Anahtar teslim edildiği anda kalan %50 ücreti alınmaktadır.

En az 2 yıl süreyle sözleşme imzalanır ve bu süre içinde isim değişikliği yapılamaz. Sözleşme sona erdirilmediği sürece her yıl kendini yeniler, ancak herhangi bir ek ücret ödenmez.

Evet, tüm süreçlerde destek hizmeti veriyoruz. İşleyiş, eğitim ve sosyal medya gibi konularda destek sağlıyoruz.

Blog Paylaşımlarımız

Hemen Ara
Yol Tarifi Al
Keçiören/Ankara