Hakkımızda

Alya Baby Spa • Bebek Masaj ve Spa Merkezi

Alya Baby Spa merkezlerinde bebek SPA hizmetleri verilmektedir. Su ile gelen sağlık anlamına gelen SPA bebeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimlerine olumlu katkılar sağlamaktadır. Ankara, Kayseri ve Kars'ta bulunan merkezlerimize birçok ilde yenileri eklenmektedir. Temizlik ve güvenliğin ön planda tutulduğu merkezlerimizde bebekleriniz su ile gelen sağlığın keyfini çıkarırken ebeveynleri de sosyalleşme fırsatı buluyor. Bebeklik döneminin stresinden kurtulmak için bebek SPA merkezlerimizden yararlanabilirsiniz. Bebek SPA merkezlerimizde enfeksiyon ve hastalık bulaşma risklerine karşı kişiye özel hijyen kuralları dikkat ederek her seans öncesi gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Bu da ebeveynlerin bebeklerinin güvende olduklarını bilmelerini ve daha rahat kendi aktivitelerine vakit ayırmalarını sağlamaktadır.

Alya Baby Spa merkezlerinin tamamında bir anne titizliği ile uygulanan hijyen kuralları sayesinde Baby Spa hizmetlerinde olumsuz bir durumla karşılaşmanız engellenir. Özel tasarım jakuzi ve küvetler her bebek için steril hale getirilmekte ve havuz suları en ideal sıcaklıklarda sabitlenerek bebeklerin rahatlamasına akciğer gelişmesi ve kalp ritminin düzenlenmesi sağlanmaktadır. Su ile gelen sağlığın etkileri bunlarla sınırlı değildir tabi ki. Baby spa merkezlerinde suda dans, hidroterapi ve bebek masajları sayesinde bebeklerde sık görülen ağlamalar, kolik ve gaz sancıları azalmaktadır. Uyku düzeninin sağlanmasında ve kas sisteminin gelişmesinde ciddi faydaları bulunan baby spa için Alya Baby Spa merkezlerini tercih etmek bebeğinizin emin ellerde ve huzur içinde olduğunu bilmenizi sağlayacaktır.

Alya Baby Spa | Bebek Spa Merkezi
Alya Baby Spa | Bebek Spa Merkezi

Alya Baby Spa Kimdir ?

Alya Baby Spa merkezleri bebeklerin rahatlamasına ebeveynlerin stresinin azalmasına yardımcı olan merkezlerdir. SPA anlam olarak “su ile gelen sağlık” demektir. Bebek spa merkezlerimizde bebeklerinizin fiziksel ve zihinsel gelişimini destekleyecek hidroterapi, su dansı (floating) ve bebek masajları ile hizmet verilmektedir. Hijyenik ortamlarda bebekleriniz rahatlarken sizde sosyalleşme fırsatı bulacaksınız. Alya Baby Spa merkezleri bir annenin öncülüğünde kurulmuş merkezlerdir. Bir anne gözünden gereken tüm tedbirler alınarak en hijyenik ortamlarda bebekleri dinlendiren ve rahatlatan aktiviteler sayesinde bebeğiniz daha huzurlu siz daha mutlu olacaksınız. Ankara, Kayseri ve Kars’ta bulunan merkezlerimize yeni merkezlerimiz eklenmek üzeridir. Alya Baby Spa bebekler için gelişimi destekleyecek tamamen güvenli ve hijyenik ortamları ile hizmet vermektedir.

Hemen Randevu Al
Hemen Ara
Yol Tarifi Al
Keçiören/Ankara