Suda Dans (Floating)

Suda Dans (Floating)

Alya bebek spa merkezi olarak bebeklerin fiziksel gelişimine katkı sağlayan ve rahatlatıcı hizmetleri sizlere sunuyoruz. Rahatlayıcı bir deneyimden çok daha fazlası olan floating bebek suda dans aktivitesi sayesine bebekleriniz fiziksel olarak daha dengeli bir gelişim sağlayacaktır. Anne karnı bebeklerin ilk temas ettikleri çevredir. Anne karnında su içerisinde olan bebeklerin yüzdürülmesi onlarda güvende olma duygusunu geliştirmektedir. Floating baby spa hizmetleri sayesinde çocukların kas gelişiminde olumlu etkiler gözlemlenmektedir. Denge kurma, kas gelişimi, nesneleri kavrama yeteneğinin artması bir yana bebeklerin kalp ritimlerinin düzenlenmesi ve akciğer gelişimini hızlandırması gibi daha büyük yararlarda sağlamaktadır.

Suda Dans (floating) aktiviteleri sayesinde bebeklerin kalp ritimleri dengeye sokulmaktadır. Kalp ritminin dengelenmesini sağlayan tek aktivite yüzme olduğu için bu uygulamalar oldukça önemlidir. Su direncine karşı efor sarf eden bebeklerin kas gelişimleri de hızlanmaktadır. Denge ve koordinasyonun gelişimi hızlanarak yürüme, ayakta durma gibi hareketlerde gözle görünür bir hızlanma söz konusu olacaktır. Bebeklerde gaz sorunlarının düzene sokulmasında da Suda Dans aktivitesinin büyük bir faydası olacaktır. Dolaşım sisteminin harekete geçmesini ve daha etkin çalışmasını sağlayarak uyku sorunlarının ortadan kalkmasına yardımcı olmaktadır. Maddeler halinde özetleyecek olursak Suda Dans aktivitesinin yararları şu şekildedir;
•    Akciğer gelişimini hızlandırır,
•    Dolaşım sistemini düzene sokar,
•    Kas gelişimini ciddi ölçüde hızlandırır,
•    Denge ve koordinasyonu arttırır,
•    Psikolojik ve sosyal gelişimi destekler,
•    Özgüveni arttırır,
•    Kalp ritmini düzene sokar,
•    Gaz ve uyku sorunlarının düzene girmesine yardımcı olur.

Alya baby spa merkezlerimizden birine gelerek belirlenecek program dahilinde bebeklerinizin Suda Dans aktivitesine katılmasını sağlayabilirsiniz. Alya baby spa merkezlerinde özel tasarım küvetlerde anti alerjenik boyun simitleri ile bebeklerin yüzdürülmesi sağlanmaktadır. Her seansta sterilize edilen küvetlerde optimal sıcaklıkta yapılan aktivite sayesinde çocuklarınızın güvenliğinden emin olabileceğiniz bir hizmet sunuyoruz. Bebeklerin yaklaşık 25-30 dakika süren seanslarla bebeklerin rahatlaması sağlanmaktadır. Baby spa merkezlerimizde alabileceğiniz diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi Suda Dans hizmeti de hijyen ve sağlık ön planda tutularak verilmektedir. En iyi baby spa hizmetlerimizden yararlanarak bebeklerinizin fiziksel ve psikolojik gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz.

Suda Dans

Diğer Hizmetlerimiz

Sık Sorulan Sorular

Baby Spa hizmeti gaz sancısı çeken ve kolik bebekler için özellikle tavsiye edilen bebeklerin kas ve motor gelişimlerini desteklen ve rahatlama sağlayan bir uygulamadır.

Ankara - Kayseri ve Kars illerinde bulunan baby spa merkezimize Randevu alarak ziyaret edebilirsiniz.

Randevu almak için bizi aramanı yeterli olacaktır.

Hemen Ara
Yol Tarifi Al
Keçiören/Ankara